A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 239

Górnośląskie Towarzystwo Literackie w Katowicach. "ŚLĄSK" dostępny online
Górnośląskie Towarzystwo Literackie w Katowicach
G ó r n o ś l ą s k i e   T o w a r z y s t w o   L i t e r a c k i e   w   Katowicach

"ŚLĄSK" dostępny onlineMiesięcznik "Śląsk"

Brak opisu zdjęcia

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego

 


Niektóre artykuły, publikowane w miesięczniku „Śląsk”, można znaleźć w różnych miejscach internetu. Teraz udostępniamy całe numery naszego pisma w takiej postaci, w jakiej zostały wydrukowane. Pliki PDF można zapisać na własnym komputerze i wydrukować dowolny tekst. Artykuły - z myślą o późniejszym życiu tych tekstów w infosferze - przygotowujemy w taki sposób, by (wraz z ilustracjami) zajmowały dokładnie jedną, dwie, trzy lub cztery strony. Numery aktualne udostępniamy z miesięcznym opóźnieniem.

 

Krótka instrukcja

U samej góry niniejszej strony znajdziemy zakładkę Miesięcznik „Śląsk”. Klikamy. Teraz przechodzimy na sam dół, gdzie znajdują się miniatury okładek od roku 2014. Strzałki pomagają znaleźć potrzebny numer. Klikamy. Poniżej Spisu, tuż nad ikonami okładek, znajdziemy plik PDF wybranego numeru.

Kliknięcie w okładkę aktualnego numeru (obrazek po lewej stronie) odsyła nas do spisu treści tego numeru, ale jeszcze nie do aktualnego pliku PDF, bo ten będzie dostępny u dołu za miesiąc.

autor: Red.